تماس با ما
(0)
خانه  /  درباره سنگ ها  /  خواص سنگ ها  /  کوارتز صورتی
کوارتزصورتی
PDF
چاپ
نامه الکترونیک

کوارتز صورتي (Rose Quartz)

تاريخچه: سنگ کوارتز صورتي از ديرباز محبوب ترين نوع کوارتز در جوامع بشري بوده است و رنگ صورتي منحصر به فرد آن به خاطر وجود تيتانيوم، آهن و منگنز است. اين سنگ، سنگ عشق نام دارد و هديه اي است که از ديرباز مورد توجه آناني بوده است که مي خواهند عشق خود را به ديگري هديه کنند.
 
ترکيب شيمايي: 

خواص درماني روحي، رواني: اين سنگ، سنگ عشق بي قيد و شرط است که چاکراي قلب را به روي هرگونه عشق و دوستي مي گشايد;عشق به خود، عشق به خانواده، عشق به وطن و عشق رمانتيک اين سنگ باعث کاهش استرس و اضطراب مي گردد و سنگ آرامش و شادي است . کوارتز صورتي باعث افزايش بردباري و تحمل، قدرت بخشايش خود و ديگران و باعث افزايش عزت نفس مي گردد. اين سنگ اعجاب انگيز زخم هاي روحي را التيام داده و ارمغان آور شفاي روحي است. اين سنگ باعث افزايش توانايي فرد در ابراز عشق و جذب دوستي و محبت از هر نوع به سوي فرد مي گردد.

خواص درماني جسمي:  اين سنگ باعث درمان سردردهاي مزمن، درمان ناراحتيهاي قلبي و بيماريهاي مربوط به سيستم گردش خون مي گردد. آرامبخش دردهاي ناحيه گلو و مشکلات مربوط به سينوس ها است. سنگ کوارتز صورتي سنگ بسياري مفيدي در افزايش قدرت تصميم گيري مخصوصاً براي کاهش وزن است. اين سنگ همچنين قدرت تجزيه و تحليل مغز را افزايش داده و توانايي فرد در انجام کارهاي ذهني را مي افزايد.
 
ارتباط با چاکرا: اين سنگ به طور مستقيم با Heart Chakra(چاکراي4) در ارتباط است.

 تطهير و پاکسازي بلور: سنگ کوارتز صورتي در مقابل نور آفتاب رنگ خود را تا حدي از دست مي دهد. براي تطهير اين بلور آن را در کاسه اي از آب براي مدتي قرار دهيد و سپس آن را براي شارژ شدن در زير نور ماه بلگذاريد.

 

 

محصولات تخفیف داراشتراک خبرنامه

نام:

ایمیل: