تماس با ما
(0)
خانه  /  درباره سنگ ها  /  خواص سنگ ها  /  آکوامارین
آکوامارین
PDF
چاپ
نامه الکترونیک

  

آکوآمارين (Aquamarine)

تاريخچه:  اين سنگ در آمريکا، مکزيک ، روسيه و هندوستان به وفور يافت مي شود و دريانوردان از آن براي حفاظت در برابر طوفان هاي دريايي استفاده مي کرده اند. رنگ آن معمولاً آبي روشن و يا آبي سبز است.

ترکيب شيمايي: Be3Al2Si6O18

خواص درماني روحي-رواني:  باعث افزايش قدرت بيان و ضريب هوشي مي شود و براي هنرمندان و موسيقي دانان بسيار مفيد است. اين سنگ آرامش و تسکين دريا را داراست و به ثبات و آرامش ذهن هاي آشفته کمک مي کند. از اضطراب مي کاهد و تحمل فرد را در برابر ديگران افزايش مي دهد. در افزايش خلاقيت بسيار مفيد است و قدرت بيان را افزايش مي دهد.
 
خواص درماني جسمي:  اين سنگ در درمان ناراحتي هاي تنفسي و بيماريهاي مربوط به گلو سودمند است اين سنگ باعث تقويت سيستم ايمني بدن شده و اعصاب را آرام مي نمايد. اندامهاي پاک کننده خون مانند کبد، طحال، کليه ها را تقويت مي کند. همچنين اين سنگ براي درمان دردهاي ناحيه گردن بسيار مفيد است.
 
ارتباط با چاکراها:  اين سنگ با چاکراي throat chakra( چاکراي 5)،heart chakra (چاکراي4) و sacral chakra( چاکراي2) در ارتباط است.
 
تطهير و پاکسازي بلور: 2 تا 3 بار در هفت زير آب تميز شسته شود و براي تخليه انرژيهاي منفي و کسب انرژي، 5 دقيقه در زير نور خورشيد قرار داده شود.

 

 

محصولات تخفیف داراشتراک خبرنامه

نام:

ایمیل: